استخدام و همکاری با تیم بورس فایننس

استخدام و همکاری با تیم بورس فایننس برای عزیزانی ممکن است که در زمینه های تحلیل بازار های مالی به سطح ارشد رسیده باشند و این موضوع باید به اثبات برسد.
برای استخدام و همکاری در تیم بورس فایننس روزومه خود را به همراه شرح کاملی از فعالیت های خود در زمینه ی مشاوره مالی و بورس برای ما به نشانی پست الکترونیکی زیر ارسال کنید:


email: boursefinance.ir@yahoo.com

استخدام و همکاری با تیم بورس فایننس

استخدام و همکاری با تیم بورس فایننس

همواره اساتید و مدرسان و کارشناسان ارشد و تحلیل گران بنیادی و تکنیکال که در زمینه بورس و مشاوره بازار های مالی تجربه و تخصص کافی و لازم را دارند میتوانند با تیم بورس فایننس همکاری کنند.
ما شما را به دنیا میشناسانیم.

استخدام و همکاری با تیم بورس فایننس

شرایط استخدام و همکاری

برای استخدام در تیم ما شما میبایست علاوه بر دانش روز بورس ایران
از تجربه کافی برخوردار باشید زیرا در این تیم هدف اصلی مشخص کردن راهبرد صحیح و اصولی برای کمک رسانی و افزودن علم عزیزان مخاطب تیم میباشد.
لذا برای همکاری در تیم بورس فایننس میبایست به تولید علم از دانش و تجربه خود کوشش کنید.
تولید علم در هر زمینه ای از معاملات سودآور علمی که درخور این تیم باشد،وزین و به روز،نه مطالب کپی برداری شده بلکه مطالب با ارزش و به روز و مفید،در مراحل بعدی این آکادمی آموزش بورس با توجه به همت و تلاش اساتید بزرگ و حرفه ای همایشات و کلاس هایی برای افزودن هرچه بیشتر علم مخاطبین خود اقدام به عمل آورده و از اساتیدی که با تیم حرفه ای آکادمی آموزش بورس ما همکاری داشته اند نهایت استفاده برد-برد را خواهد کرد.

این مطلب را بخوانید  روش محاسبه حجم مبنای جدید و قوانین حجم مبنا

سایر استخدام ها:

تیم بورس فایننس برای انجام پروژه های خود از مدیر امور گرافیکی و عزیزان مجرب در حوزه وب و اینترفیس دیزاین استخدام به عمل می آورد.
اگر در زمینه های طراحی سایت و حوزه های گرافیکی متخصص هستید میتوانید با تیم بورس فایننس از طریق ایمیل با ارسال روزمه های معتبر خود در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *